TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri alınarak hazırlanan KONYA 5. YAN SANAYİLER FUARI, KONYA DÖKÜM ve KALIP Fuarları ile eş zamanlı olarak 24 -27 Ekim 2013 tarihleri arasında KTO- TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Konya Organize sanayi bölgeleri ve sanayi siteleri ile ülke genelinde en fazla KOBİ’yi bünyesinde barındıran şehirlerin başında yer almaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren 200.000 KOBİ’nin yaklaşık 40.000’i Konya’da faaliyet göstermektedir. Konya’da otomotiv yan sanayinden makine sanayine, dökümden, tarım makineleri, imalat sanayine, ambalajdan, elektrik – elektroniğe gıda sanayinden mobilya sanayine kadar 80 değişik sektörde üretim yapılmaktadır.

Ülkemizin toplam ihracatı içinde büyük önem taşıyan, üretim üssü Konya’da hazırlanacak fuarımızda üretimde ihtiyaç duyulan ürün, teknoloji ve hizmetler topluca sergilenerek, 4 gün boyunca yurtiçi ve yurtdışından gelecek binlerce profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapılacaktır.

Tüyap Konya, tüm sektör temsilcilerini büyük buluşmaya saygı ile davet eder…

+90 538 560 8300