KONDÖKÜM 2013 Konya 3. Döküm Teknolojileri, Kalıp, Paslanmaz Çelik ve Metaller Fuarı, TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destekler ile 24 – 27 Ekim 2013 tarihleri arasında Konya 5. Yan Sanayiler Fuarı ile eş zamanlı olarak KTO – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Ülkemizin toplam ihracatı içinde büyük önem taşıyan Konya’da her türlü üretimde ihtiyaç duyulan ürün, teknoloji ve hizmetlerin topluca sergileneceği  ve 2 yılda bir istikrarlı büyümesine sürdürerek açılan fuarımız bu yıl da gerçekleştirilen etkin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri sonucunda 4 gün boyunca yurtiçi ve yurtdışından gelecek binlerce ziyaretçiyi Konya’da Tüyap çatısı altında bir araya getirerek ülke ekonomisine ve sektöre artılar kazandırmaya devam edecektir.

Döküm sektörünün Anadolu’da ki tek fuarı olan Konya Döküm Fuarımızın Konya’nın sektördeki gücüne ve ağırlığına paralel olarak büyüyerek önümüzdeki yıllarda sektöründeki ülkemizin en önemli buluşması olacağı inancındayız.

Tüyap, tüm sektör profesyonellerini KONDÖKÜM 2013 Fuarı’na saygı ile davet eder… 

+90 538 560 8300